HomeWORK – Turek, Władysławów i okolice

Wynajem sprzętu budowlanego i ogrodowego

Regulamin wynajmu

Aby wynająć sprzęt w naszej firmie wymagane jest:

  • okazanie dwóch dokumentów tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty i prawo jazdy),
  • podpisanie umowy wypożyczenia sprzętu,
  • opłacenie kaucji.

Jeśli brak jest wyżej wymienionych dokumentów najem sprzętu jest możliwy, jednak wymaga on wpłacenia kaucji w wysokości równowartości wypożyczonego sprzętu.

1. Wypożyczający zobowiązuje się do użytkowania sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem.
2. Wypożyczający zobowiązuje się do oddania sprzętu sprawnego technicznie oraz czystego zgodnie z terminem określonym w umowie.
3. Wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność za zdarzenia wynikłe z nieodpowiedniego wykorzystania, zniszczenia, uszkodzenia sprzętu, a także odpowiada za działanie sił wyższych na sprzęt (np.spalenie, kradzież, zalanie wodą itd.).
4. Wypożyczający zobowiązuje się zapoznać z dołączoną do sprzętu instrukcją obsługi przed rozpoczęciem prac i stosować się do niej w trakcie używania sprzętu.

O firmie

Jeśli chcesz wynajać sprzęt w naszej firmie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz regulaminem wynajmu. Na wynajęty sprzęt wystawiamy fakturę VAT.

Lokalizacja

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Władysławów obok Turku. Oferujemy zatem wynajem sprzętu budowlanego w regionie czyli zasięgiem obejmujemy takie miejscowości jak Władysławów, Tuliszków, Turek, Brudzew, Konin itd.